Herecký workshop


Termín: 15. - 17.2. 2019

Místo konání: Herecký dům Viktorka – Ratibořice

Ratibořice 12, Česká Skalice - Ratibořice 552 03, GPS: 50.4208139N, 16.0534703E

Začátek a konec akce: Příjezd v pátek, nejpozději v 18:00. Odjezd neděle po 15:00.Pro koho je herecký workshop určen

Je zaměřen a tvořen pro dospělé 25 let a více. Je určen pro všechny, kteří si chtějí vyzkoušet hereckou práci, prožít emoce prostřednictvím příběhu a vyzkoušet si přijímat role. Není potřeba žádná herecká zkušenost, pouze chuť zažít něco nového, či zavzpomínat na dětská léta strávená v kroužcích dramatické výchovy. Přijeďte se zrelaxovat.

Obsah workshopu

V pátek proběhne úvodní seznámení nejen vzájemné, ale i se základními hereckými průpravnými aktivitami. V sobotu prožijeme velký příběh obyčejné matky a jejího syna, a to prostřednictvím strukturovaného dramatu. Z příběhu pak vytvoříme krátké divadelní představení, které pak v neděli představíme divákům – můžete si pozvat i rodinné příslušníky. Začátek představení ve 14:00.

Ubytování a strava

Je zajištěno v penzionu Hereckého domu Viktorka. Pokoje jsou třílůžkové a čtyřlůžkové. Každý pokoj má vlastní koupelnu s toaletou a sprchovým koutem. Strava je organizovaná a zajištěná pro všechny účastníky, nicméně dle vlastního výběru z jídelního lístku. V pátek začínáme večeří. V sobotu pak snídaně, oběd, coffee break, večeře. V neděli snídaně a končíme obědem. K dispozici také budou karafy s vodou. Jiné nápoje jsou pak hrazeny účastníkem.

Wellness

V ceně workshopu je i wellness, které pro vás bude v sobotu večer rezervováno. Je vybaveno bazénem s protiproudem, vířivkou a saunou /infra i finskou/.

Herecké muzeum

Celý víkend se odehrává v nádherném prostředí Hereckého domu Viktorka, kde se nachází i Herecké muzeum, které navštívíme společně se zakladatelem, režisérem a hercem Tomášem Magnuskem. Těšit se tedy můžete na komentovanou prohlídku v muzeu plném osobních darů od známých hereckých osobností.

Ratibořice – Babiččino údolí

Víkend bude především naplněn hereckými aktivitami, ale chvíle na to projít si samotné srdce Babiččina údolí, podívat se do mlejna, na Staré bělidlo či se vyfotit u slavného sousoší babičky s vnoučaty, určitě bude.

Lektorka

Mgr. Andrea Binarová, spolumajitelka Hudební agentury DROPS, s.r.o., zpěvačka, moderátorka, učitelka a od roku 2007 lektorka uměleckých kurzů. Více informací zde.


Kapacita: 20 osob

Cena: 4.000,- Kč

Kontakt: info@agenturadrops.cz

                    +420 734 570 084

Přihlášení je možné do 10.2. 2019